TALLRIK, STRÖARE, KOPP, SKÅL, silver, ca 435 g, 1900-tal.

13803. TALLRIK, STRÖARE, KOPP, SKÅL, silver, ca 435 g, 1900-tal.

Tallrikens diameter 28 cm.

Gravyr på tallriken och koppen. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrikens diameter 28 cm.

Antal besök: 768