SAMLARTALLRIKAR, 22 st, "Svenska Kungapar", Barrats of Staffordshire England, 1900-tal.

137999. SAMLARTALLRIKAR, 22 st, "Svenska Kungapar", Barrats of Staffordshire England, 1900-tal.

Diameter: 25 cm
Monterade med stälningar för väggupphäng.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 25 cm

Slitage.

Antal besök: 2 145