OKÄND KONSTNÄR. man i kedjor inför konung, olja på träpannå/del av inredning, 1700/1800-tal.

13798. OKÄND KONSTNÄR. man i kedjor inför konung, olja på träpannå/del av inredning, 1700/1800-tal.

Skuren dekor på övre kant.
Längd 54 - 71 cm. Höjd ca 42 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor på övre kant.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 815