ROTTINGSTOLAR, 4 st, 1900-tal.

1379753. ROTTINGSTOLAR, 4 st, 1900-tal.

Dynor medföljer, rygghöjd 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 252