KARIN PARROW. Olja på duk. Ryttare. Signerad Karin Parrow.

137966. KARIN PARROW. Olja på duk. Ryttare. Signerad Karin Parrow.

54 x 65 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besök: 1 414