RAMAR 4 st, 1800 -tal.

13792. RAMAR 4 st, 1800 -tal.

En ram innehåller ett kopparstick av Francesco Bartolozzi, innermått 54 x 43, 44 x 36, 65 x 45, 57 x 46 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
13792. RAMAR 4 st, 1800 -tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 700