PARTI LEKSAKER, bla Corgi och Lensey, 1900-tal.

137928. PARTI LEKSAKER, bla Corgi och Lensey, 1900-tal.

Blandat parti med diverse fordon och djur.

Repor. Avslag. Slitage. Någon del med smärre skador. Kamera ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 625