BORDSLAMPA, Hemi, 1970-tal.

BORDSLAMPA, Hemi, 1970-tal.
137902. BORDSLAMPA, Hemi, 1970-tal.

Etikettmärkt "Hemi"
Höjd: 53 cm.

Slitage. Stomme med smärre buckla. Skärm med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt "Hemi"
Höjd: 53 cm.

Antal besök: 1 073