KÖKSSOFFA, avlutad furu, 18/1900-tal.

1378550. KÖKSSOFFA, avlutad furu, 18/1900-tal.

Längd 192 cm, djup 54 cm, höjd 78 cm.

Slitage och märken
Förlängda ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken
Förlängda ben.

Antal besök: 849