FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, England, 1900-tal.

1378408. FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, England, 1900-tal.

Handmade in England, bredd 82 cm, djup 72 cm, höjd 111 cm
Fotpall, 42x54 cm, höjd 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 417