COCKTAILGLAS 11 st, glas, 1900-talets andra hälft.

13784. COCKTAILGLAS 11 st, glas, 1900-talets andra hälft.

Höjd 8,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 683