PARTI DIVERSE, 4 delar, köksattiraljer mm, 1900-tal.

13783. PARTI DIVERSE, 4 delar, köksattiraljer mm, 1900-tal.

Bestående av våg, mjölburk, ytterfoder och såpaburk. Ytterfodrets höjd 30 cm.

Slitage. Brukens lock skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Brukens lock skadat.

Antal besök: 787