STOLAR, TABURETT samt SPEGEL, Gustaviansk stil 1950-tal.

137768. STOLAR, TABURETT samt SPEGEL, Gustaviansk stil 1950-tal.

2 st stolar, stoppad sits, skulpterade ryggspjälor, bladhölstrade ben,
1 st taburett, stoppad sits, bladhölstrade ben
1 st spegel, fasettslipat glas, krön med rosor, pärlbård.

slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, färgbortfall.

Antal besök: 955