KARL HÖGLUND. LITO, signerad, 1900-tal.

1377506. KARL HÖGLUND. LITO, signerad, 1900-tal.

höjd 52 cm, bredd 67 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 52 cm, bredd 67 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Antal besök: 426