SOFFBORD samt LAMPBORD med lådor, orientalisk stil, 1900/2000-tal.

137736. SOFFBORD samt LAMPBORD med lådor, orientalisk stil, 1900/2000-tal.

Soffbord längd 60 bredd 60 höjd 50 cm.
Lampbord längd 30 bredd 35 höjd 63 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 575