DÖRRKLOCKA, järn, 1900-tal.

DÖRRKLOCKA, järn, 1900-tal.
1377078. DÖRRKLOCKA, järn, 1900-tal.

höjd 18 cm, bredd 15 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 18 cm, bredd 15 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 489