EMILI FERRER. Par i ett interiör.

1376871. EMILI FERRER. Par i ett interiör.

Bläck och gouache ritning på papper
Signerad och daterad 1925
22x19 cm.

Förgylld träram. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1925
22x19 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 631