MATSALSMÖBEL, 5 delar, oljad ek, 19/2000-tal.

137664. MATSALSMÖBEL, 5 delar, oljad ek, 19/2000-tal.

Bord med klaff. Stolar klädda i svart skinn.
Bordets längd 120 cm (+44.5 cm). Bredd 78 cm.

Bruksslitage. Repor/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768