6 gafflar, längd 18 cm 6 gafflar, längd 15 cm 6 knivar, längd 22 cm 6 knivar, längd 19 cm 6 skedar, längd 19 cm 4 skedar, längd 12,5 cm.
Bruksslitage och repor.