JOHN CHARLTON. Efter. Litografiskt tryck.

1376442. JOHN CHARLTON. Efter. Litografiskt tryck.

Otter Hunting with The Kendal Otter Hounds. 47x35 cm.
Proveniens Fröllinge Slott.

Gulnat samt fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 499