PLÅTBRICKA, bemålad, 1800-tal.

1376435. PLÅTBRICKA, bemålad, 1800-tal.

48x60 cm Proveniens Fröllinge Slott.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage.

Antal besök: 512