CLAUDE LORRAIN. Efter. Etsningar, 5-stycken, 1800-tal.

1376426. CLAUDE LORRAIN. Efter. Etsningar, 5-stycken, 1800-tal.

Bla landskap med personer. Ca 22x25 cm styck
Proveniens Fröllinge Slott.

Gulnade samt fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 556