YTTERFODER, porslin, Rörstrand, 18/1900-tal.

1376412. YTTERFODER, porslin, Rörstrand, 18/1900-tal.

Märkt Rörstrand AK samt CU. Höjd 28 cm. Diameter 41 cm.
Proveniens Fröllinge Slott.

Slitage samt krackelyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 1 062