PARTI KERAMIK, 4 delar, Kina, bland annat bojaner.

137633. PARTI KERAMIK, 4 delar, Kina, bland annat bojaner.

2 bojaner varav en med dekor av blommor, höjd 12 respektive14,5 cm.
Skålfat, längd ca 22 cm.
Skål, diameter ca 11,5, höjd 5,5 cm.

Bruksslitage, bojaner med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålfat, längd ca 22 cm.

Antal besök: 747