ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
1375962. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

Bredd 88 cm, djup 95 cm, höjd 106 cm

Proveniens Fröllinge Slott.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 628