LAVOAR med stenskiva, Hofstolemager C.B. Hansens Etabl., Köpenhamn Danmark.

1375876. LAVOAR med stenskiva, Hofstolemager C.B. Hansens Etabl., Köpenhamn Danmark.

Bredd 80 cm, djup 53 cm, höjd 105 cm Proveniens Fröllinge Slott.

Skador, slitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 950