PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

137574. PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

Diameter 60 cm.

Slitage. Stomme med senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60 cm.

Antal besök: 2 668