VÄGGUR, nyrenässans, 1800/1900-tal.

1375715. VÄGGUR, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Höjd 83, bredd 35 cm

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Detalj på krön saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83, bredd 35 cm

Antal besök: 295