VAS, keramik, Allan Ebeling, Torshälla.

1375498. VAS, keramik, Allan Ebeling, Torshälla.

Höjd 24 cm. Signerad Proveniens Fröllinge Slott.

Krackelerad dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad dekor.

Antal besök: 1 697