STOPPUR, mekaniskt, Heuer.

STOPPUR, mekaniskt, Heuer.
1375274. STOPPUR, mekaniskt, Heuer.

Diameter 50 mm.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50 mm.

Antal besök: 831