VAS och BREVPRESS, glas, Stockholms Glasbruk, Skansen, 1900-tal.

1375060. VAS och BREVPRESS, glas, Stockholms Glasbruk, Skansen, 1900-tal.

vas, höjd 18 cm
brevpress, höjd 6,5 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

vas, höjd 18 cm
brevpress, höjd 6,5 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 039