KORPAR 2 st uppstoppade monterade på trädgren.

137483. KORPAR 2 st uppstoppade monterade på trädgren.

Höjd ca 78 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 3 492