137481. RING, 18 kt vitguld i karmosémodell med en smaragd (D2) 1.20 ct och 12 briljanter 0.80 ct, vikter enligt gravyr.
Storlek 18, vikt 6 gram. Stämplad ORR, Ängelholm 1987.
Cluster ring in 18 K white gold with an emerald (D2) 1.20 cts and 12 diamonds 0.80 cts, weights according to engraving.
Smärre bruksslitage.