BÄNKDISKMASKIN, Bosch.

BÄNKDISKMASKIN, Bosch.
1374804. BÄNKDISKMASKIN, Bosch.

Höjd cirka 45 cm. Cirka 55 x 45 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 593