SILVERFÖREMÅL, 6 delar, orientaliska, vikt ca. 150,2 gram.

1374731. SILVERFÖREMÅL, 6 delar, orientaliska, vikt ca. 150,2 gram.

Höjd ca. 2-4,5 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 2-4,5 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Antal besök: 438