BARNBÖCKER, 9 st, 1940-tal.

BARNBÖCKER, 9 st, 1940-tal.
1374654. BARNBÖCKER, 9 st, 1940-tal.

Bland annat Guldlock, Per svinaherde, Hans och Greta, Rödluvan. Askungen, Tomte Kalas mfl.

Revor, fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Revor, fläckar, slitage.

Antal besök: 1 064