ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt.

137460. ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt.

Höjd 140 cm
Längd 54 cm
Bredd 40 cm
En låda med lås.

Slitage.
Repor, märken, stötskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 140 cm
Längd 54 cm
Bredd 40 cm
En låda med lås.

Slitage.
Repor, märken, stötskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 621