MATSERVIS 32 delar, "Old English" Barratts, England.

137429. MATSERVIS 32 delar, "Old English" Barratts, England.

11 djupa tallrikar, diam 25 cm.
5 djupa tallrikar, diam 20 cm.
1 djup tallrik, diam 23 cm.
14 assietter, diam 20 cm.
1 såsskål, höjd 10 cm.

Bruksskick, smärre nagg på bräm underkanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 djup tallrik, diam 23 cm.
14 assietter, diam 20 cm.
1 såsskål, höjd 10 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 027