GÖSTA LILJEDAHL. Målande flicka. Litografi, signerad och numrerad 64/100.

137418. GÖSTA LILJEDAHL. Målande flicka. Litografi, signerad och numrerad 64/100.

53 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 41 cm.

Antal besök: 2 336