DUKAR, ca 40 st, broderade, tryckta, vävda, virkade mm.

1373975. DUKAR, ca 40 st, broderade, tryckta, vävda, virkade mm.

Största mått 110 x 160 cm.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Bruksslitage, fläckar, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått 110 x 160 cm.

Antal besök: 286