PARTI KOPPAR SAMT MÄSSING, 1800/1900-tal.

137330. PARTI KOPPAR SAMT MÄSSING, 1800/1900-tal.

Bland annat kokkärl märkt Gundberksa Fabrikens Aktiebolag Stockholm samt bytta mässing Skultuna.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage skador.

Antal besök: 695