VÄGGUR, Junghans, 1900-talets första hälft.

1372823. VÄGGUR, Junghans, 1900-talets första hälft.

Höjd 95 cm, bredd 32 cm.

Slitage,ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm, bredd 32 cm.

Slitage,ej funktionstestad.

Antal besök: 413