TAKPLAFOND, glas, Tyringe, 1900-tal.

1372806. TAKPLAFOND, glas, Tyringe, 1900-tal.

Etikettmärkt, höjd ca 90 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 90 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 275