SOLSPEGEL, bronserat trä, 1900-tal.

1372767. SOLSPEGEL, bronserat trä, 1900-tal.

Diameter 45 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Antal besök: 421