OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, monogramsignerad KPS.

137262. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, monogramsignerad KPS.

Enligt sign. Venedig -38. 95 x 68cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 022