Halmstads Auktionskammare
Möbler
Trädgårdsmöbler
PIEDESTALER, 2 st, rotting, 1900-talets senare del.
1372614. PIEDESTALER, 2 st, rotting, 1900-talets senare del.
26x26 cm, höjd 70 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26x26 cm, höjd 70 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
444