3 delar silver kanna samt skål märkta A835 (sannolikt Belgien 40/50-tal), en lite silversked från 1957 Ceson Göteborg med en längd på 10,2 cm, höjd kanna 7 cm skål 5 cm, totalvikt 128 gram.
Mindre Bruksslitage.
Mindre Bruksslitage.