SKÄNK, allomge, 1800-tal.

SKÄNK, allomge, 1800-tal.
137234. SKÄNK, allomge, 1800-tal.

Längd 109, bredd 44, höjd 112 cm.

Slitage, skador, maskstungen, renoverad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 091