VÄGGSKÅP i orginalmålning med järnhandtag, Dalarrna. Daterad 1816.

137212. VÄGGSKÅP i orginalmålning med järnhandtag, Dalarrna. Daterad 1816.

Höjd 60 cm
Djup 24 cm
Bredd 42 cm.

Bruksslitage samt något oräten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm
Djup 24 cm
Bredd 42 cm.

Antal besök: 1 070