VITRINSKÅP MED SNEDKLAFF, Art Déco, Engelsk stil, 1900-stil, 1900-talets första hälft.

1371936. VITRINSKÅP MED SNEDKLAFF, Art Déco, Engelsk stil, 1900-stil, 1900-talets första hälft.

120x37 cm. Höjd 120 cm.

Fläckar och slitage. Nyckel samt 1 lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

120x37 cm. Höjd 120 cm.

Antal besök: 817